0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Argentina
LHD Oro Apertura Women
Juventud Unida (W)
۲۳
۲۳
River Plate (W)
Finished
۰۰:۳۰
Vicente Lopez (W)
۴۰
۳۴
CID Mariano Moreno (W)
Finished
۰۰:۳۰
Mariano Acosta (W)
۲۷
۲۵
Velez Sarsfield (W)
Finished
۰۱:۰۰
San Miguel (W)
-
-
Muniz (W)
Finished
۰۰:۳۰
Greece
A1 Women
Athinaikos (W)
۲۳
۲۷
Megas Alexandros Giannitson (W)
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
2a Divisao
Penafiel
۳۳
۳۴
Santana
Finished
۰۰:۰۰
Argentina
LHC Oro Apertura
Estudiantes de La Plata
۲۶
۲۶
Ferro Carril Oeste
Finished
۰۰:۳۰
Argentinos Juniors
۲۸
۲۳
SAG de Lomas de Zamora
Finished
۰۲:۴۵
Spain
Division de Honor Plata Women
San Fernando Handball (W)
۲۹
۲۵
Sagrado Corazon (W)
Finished
۰۰:۳۰
Argentinos Juniors (W)
۳۷
۲۲
Mun 3 de Febrero (W)
Finished
۰۱:۰۰
Poland
Superliga Women
MKS Perla Lublin (W)
۲۳
۲۷
MKS Zaglebie Lubin (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga Women
Buxtehuder SV (W)
۲۸
۳۲
Thüringer HC (W)
Finished
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg (W)
۳۱
۲۰
TSV Bayer 04 Leverkusen (W)
Finished
۱۸:۰۰
Romania
Liga Nationala
CSU Suceava
۳۰
۳۷
CSM Bucuresti
Finished
۱۷:۳۰
CSM Bacau
۲۱
۲۰
CSM Focsani 2007
inprogress
۱۸:۳۰
HC Buzau
۱۶
۲۰
Potaisa Turda
inprogress
۱۹:۰۰
Hungary
NB1 Women
Gyori Audi ETO KC (W)
۳۸
۲۱
Kisvarda (W)
Finished
۱۷:۳۰
DVSC Schaeffler (W)
۵
۶
Mosonmagyarovari KC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Serbia
Superliga B Women
ZRK Sloven Ruma (W)
۱۹
۲۹
ORK Beograd (W)
Finished
۱۷:۳۰
Serbia
Superliga
Rk Obilic Beograd
۲۹
۲۷
RK Vranje 1957
Finished
۱۷:۳۰
Vojvodina Novi Sad
-
-
Dinamo Pancevo
inprogress
۱۸:۳۰
Radnicki Kragujevac
۸
۹
RK Dubocica
inprogress
۱۹:۳۰
Hungary
NB1/B
Pick Szeged U21
۲۵
۲۷
Vecses
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Superliga
KS Gwardia Opole
۲۷
۲۸
MKS Zaglebie Lubin
Finished
۱۷:۳۰
KS Azoty-Pulawy
۳۶
۳۵
MMTS Kwidzyn
Finished
۱۷:۳۰
MKS Kalisz
۷
۶
KPR Ostrovia Ostrow Wielkopolski
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
NLA
HC Kriens
۳۲
۲۷
ZMC Amicitia Zürich
Finished
۱۷:۳۰
Kadetten Schaffhausen
۲۵
۲۲
Pfadi Winterthur
Finished
۱۷:۳۰
Austria
HLA 2
Handball Tirol (Second Team)
۴۱
۲۳
HCB Lauterach
inprogress
۱۸:۳۰
Denmark
Kvindeligaen Women
Horsens Handbold Klub (W)
۲۶
۳۱
Ringkobing (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
2. Bundesliga
HC Elbflorenz Dresden
۲۰
۲۳
SG BBM Bietigheim
inprogress
۱۸:۳۰
TV 05/07 Hüttenberg
۱۹
۱۸
TV Grosswallstadt
inprogress
۱۸:۳۰
World
Arab Championship U21
Saudi Arabia U21
۲۳
۲۵
Tunisia U21
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
Central League Women
SPR Sosnica Gliwice (W)
-
-
KS APR Radom (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
Eliteserien Women
Fana (W)
۸
۴
Larvik HK (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Romerike Ravens (W)
۷
۹
Sola HK (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Follo HK (W)
۵
۹
Vipers Kristiansand (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Storhamar (W)
۶
۴
Tertnes Bergen (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Fredrikstad Bkl. (W)
۱
۱۱
Aker (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Molde Elite HK (W)
۱۰
۶
Byaasen Elite (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Oppsal (W)
۶
۶
Gjerpen (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Slovakia
Extraliga
Tatran Presov
۸
۳
MHK Kosice
inprogress
۱۹:۳۰
Serbia
Superliga Women
Crvena Zvezda (W)
-
-
ZRK Medicinar Sabac (W)
inprogress
۱۹:۳۰
France
Division 1 Women
Neptunes de Nantes Atlantique (W)
۲۶
۲۷
Paris 92 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
OGC Nice Handball (W)
۷
۹
Brest Bretagne (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
Premijer Liga
RK KTC
۳۲
۲۶
RK Osijek
Finished
۱۶:۳۰
Dubrava
۵
۶
Trogir
inprogress
۱۹:۳۰
RK Ribola Kastela
۴
۹
HRK Karlovac
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
Extraliga
Talent MAT Plzen
۲۷
۲۶
KH Koprivnice
Finished
۱۶:۳۰
SKP ARCIMPEX Frydek-Mistek
۸
۷
HC Robe Zubri
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
Super League
SKIF Omsk
۲۹
۲۸
Sgau Saratov
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Super Paulista Women
Itatiba Esporte Clube (W)
۲۲
۲۳
Time/Jundiai (W)
Finished
۰۰:۰۰
Japan
JHL Women
Hida Takayama Black Bulls Gifu (W)
۲۲
۳۰
Omron (W)
Finished
۰۶:۳۰
Osaka Lovvits (W)
۲۰
۲۸
Mie Violet Iris (W)
Finished
۰۸:۳۰
Honey Bee (W)
۳۹
۲۲
La Tida (W)
Finished
۱۱:۳۰
Japan
JHL
Ryukyu Corazon
۲۳
۲۶
Zeekstar Tokyo
Finished
۰۸:۳۰
Fukui Eiheiji Blue Thunder
۳۲
۳۱
Osaki Electric
Finished
۰۸:۳۰
Earth Friends BM
۲۳
۳۷
Toyoda Gosei Blue Falcon
Finished
۰۹:۳۰
Republic of Korea
1st League
Sangmu Phoenix
۲۳
۲۹
Doosan
Finished
۱۰:۴۰
SK Hawks
۲۶
۳۰
Hanam City
Finished
۱۲:۳۰
Chungnam Sports
۲۵
۲۹
Incheon City Corporation
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Cupa Romaniei Women
Rapid Bucuresti (W)
۳۶
۳۹
CSM Bistrita (W)
Finished
۱۳:۰۰
CSM Bucuresti (W)
۳۲
۲۷
HC Dunarea Braila (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Liga Asobal
BM Nava
۲۶
۲۷
BM Logrono La Rioja
Finished
۱۴:۰۰
Reale Ademar Leon
۲۷
۲۷
Bidasoa Irun
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Women
Atletico Guardes (W)
۲۹
۳۰
BM Porrino (W)
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Super League Women
ASU-Adyif (W)
۲۹
۲۸
Universitet Izhevsk (W)
Finished
۱۴:۳۰
Stavropolye (W)
۷
۸
Luch RGSUS Moscow (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Viljandi HC
۲۹
۲۱
HC Kehra
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
Superlig Women
Bursa Buyuksehir (W)
۲۶
۳۰
Mugla Yalikavak (W)
Finished
۱۴:۳۰
Europe
EHF Cup Women
Rocasa Gran Canaria (W)
۲۴
۲۶
Club Balonmano Elche Mustang (W)
Finished
۱۵:۰۰
Iuventa Michalovce (W)
۲۶
۲۳
S.L. Benfica (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Croatia
1. HRL
Hrvatski Dragovoljac
۳۳
۲۹
RK Ardiaei
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premijer Liga Women
ZRK Sloga 2013 (W)
۳۱
۲۲
ZRK Ilidza (W)
Finished
۱۵:۳۰
Norway
Division 2 Women
Flint Tonsberg 2 (W)
۲۲
۴۰
Stavanger IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Bundesliga
Fuchse Berlin
۳۲
۳۲
THW Kiel
Finished
۱۵:۳۵
HSV Hamburg
۳۳
۳۳
VfL Gummersbach
Finished
۱۶:۳۰
HC Erlangen
۲۶
۲۹
SC DHFK Leipzig
Finished
۱۸:۰۰
Germany
2. Bundesliga Women
Mainz 05/Budenheim (W)
۲۳
۲۱
HSG Freiburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
TG Nurtingen (W)
۲۸
۲۷
Tus Lintfort (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Elitserien Women Playoff
Skara HK (W)
۲۸
۲۴
H 65 Hoor (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kristianstad HK (W)
۲۵
۲۴
Onnereds HK (W)
Finished
۱۷:۴۵
Denmark
Handboldligaen
Ribe Esbjerg HK
۶
۶
Bjerringbro-Silkeborg
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید