0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
MLS
FC Cincinnati
۰
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles FC
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۶:۱۵
Philadelphia Union
۰
۰
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Seattle Sounders
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۰۰
New York Red Bull
۳
۱
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۴
۲
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۰
۲
Portland Timbers
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۳
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Fire
۱
۱
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles Galaxy
۳
۱
FC Dallas
Finished
۰۶:۰۰
Inter Miami CF
۱
۳
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Iran
Azadegan League
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۰
۱
Khoosheh Talai
inprogress
۱۸:۳۰
Damash Gilan
۱
۱
Naft Gachsaran
inprogress
۱۸:۳۰
Ario Eslamshahr
۱
۰
Shahin Bandar Ameri
inprogress
۱۸:۳۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Saipa
inprogress
۱۹:۳۰
Esteghlal Molasani
۰
۲
Kheybar Khorramabad
inprogress
۱۹:۳۰
France
Ligue 1 Relegation/Promotion Playoffs
AS St. Etienne
-
-
FC Metz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group A
Fluminense RJ
۳
۲
Alianza Lima
Finished
۰۴:۰۰
Cerro Porteno
۱
۱
Colo Colo
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group C
Gremio Porto Alegrense RS
۴
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes de la Plata
۳
۴
Huachipato
Finished
۰۱:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Al Taawon FC
Finished
۱۷:۴۵
Al Arabi Umm Al Quwain
۲
۲
Al Urooba
Finished
۱۷:۴۵
Fujairah FC
۲
۱
Al Dhaid
Finished
۱۷:۴۵
Al Hamriyah
۳
۰
Gulf United FC
Finished
۱۷:۴۵
Al Jazira Hamra
۳
۲
Gulf Heroes FC
Finished
۱۷:۴۵
Masafi
۳
۳
Dubai United FC
Finished
۱۷:۴۵
Masfout Club
۲
۱
Dubai City FC
Finished
۱۷:۴۵
Egypt
Egypt Cup
El Ismaily Sporting Club
-
-
Al Qanah
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al Masry Club
۱
۰
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۳
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۷:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group B
Sao Paulo FC
۲
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Barcelona SC Guayaquil
۲
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Uganda
Uganda Cup Women
Kampala Queens (W)
۰
۱
She Corporate (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kawempe Muslim (W)
۰
۱
Byafaayo Queens (W)
Finished
۱۵:۳۰
Vietnam
V-League
Hoang Anh Gia Lai
۱
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Hong Linh Ha Tinh
۱
۰
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Binh Dinh
۳
۰
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۲
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
Austria
Landesliga
SV Donau Klagenfurt
۳
۲
ASK Klagenfurt II
Finished
۱۲:۰۰
SK Slovan Hac
۴
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۲:۰۰
Atus Velden
۱
۳
VST Volkermarkt
Finished
۱۲:۰۰
FC Lustenau 07
۴
۵
Brauerei Egg
Finished
۱۲:۰۰
FC Volders
۰
۰
SC Kitzbuhel
Finished
۱۲:۳۰
Ufc Siezenheim
۱
۱
SV Burmoos
inprogress
۱۸:۳۰
USV Halbturn
۴
۱
Saint Margarethen
inprogress
۱۸:۳۰
SV Ludesch
۲
۰
VfB Bezau
Finished
۱۲:۳۰
Uzbekistan
Super League
Navbahor Namangan
۰
۰
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۰۰
PFK Dinamo Samarkand
۲
۰
PFK Qizilqum
Finished
۱۷:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group G
Atletico Lanus
۰
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۱
۱
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۱:۳۰
Honduras
Reserve League
CD Olimpia Reserves
۰
۰
Olancho FC Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFK Botev Vratsa
۰
۰
Marek Dupnica
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۱
Adelaide Victory
Finished
۱۳:۱۵
Poland
IV Liga
Centra Ostrow Wielkopolski
۰
۴
Polonia Chodziez
Finished
۱۲:۳۰
GKS Lokietek Brzesc Kujawski
۲
۲
MKS Unia Wabrzezno
Finished
۱۲:۳۰
Pogon Staszow 1945
۰
۱
GKS Arka Pawlow
inprogress
۱۸:۳۰
Polonia 1908 Marcinki Kepno
۰
۵
KSS Kotwica Kornik
Finished
۱۷:۳۰
Kujawianka Izbica Kujawska
۱
۱
Pomorzanin Serock
Finished
۱۵:۳۰
GKS Rudki
۱
۰
Lysica Bodzentyn
Finished
۱۵:۳۰
Korona Kielce II
۶
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Tallinn
-
-
FC Elva
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Flora Tallinn II
۱
۰
Harju Jalgpallikool
inprogress
۱۹:۳۰
Paide Linnameeskond II
۰
۳
Viimsi JK
inprogress
۱۸:۳۰
JK Tallinna Kalev II
۰
۱
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۹:۳۰
Tabasalu Charma
۱
۲
Tartu JK Welco
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Alagoano U20
Ubertec U20
۱
۱
M10 Rio Largo U20
Finished
۱۵:۳۰
Slovakia
U19 League Women
Dukla Banska Bystrica U19 (W)
۲
۲
MSK Fomat Martin U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Indonesia
Liga 3
Persibo Bojonegoro
۰
۰
Persikota Tangerang
Finished
۰۹:۴۵
Persikas Subang
۱
۳
Farmel FC
Finished
۰۹:۴۵
Persekabpas Pasuruan
۰
۳
Dejan FC
Finished
۱۲:۰۰
Persiku Kudus
۲
۰
Tornado FC
Finished
۱۲:۰۰
New Zealand
Chatham Cup
Birkenhead United
۴
۱
West Coast Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Germany
Verbandsliga
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
۳
۲
Sportfreunde Seligenstadt
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Walldorf II
۱
۲
SV Pars Neu-lsenburg
Finished
۱۶:۳۰
SC Dortelweil
۴
۲
1. FC Germania 08 Ober-Roden
Finished
۱۴:۳۰
SV Eintracht Wald-Michelbach
۳
۳
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۸:۰۰
TSV Steinbach II
۳
۰
Hadamar
Finished
۱۵:۳۰
United States
USL Championship
Monterey Bay
۰
۰
Charleston Battery
Finished
۰۵:۳۰
Louisville City FC
۵
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Vietnam
2. Division
Van Hien University
۳
۰
An Giang
Finished
۱۲:۳۰
Tien Giang FC
۱
۰
Lam Dong
Finished
۱۲:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Pasto (W)
۱
۰
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
Georgia
Liga 3
Lokomotivi Tbilisi II
۱
۰
FC Irao
Interrupted
۱۷:۰۰
FC Borjomi
۱
۰
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۷:۰۰
Zestafoni
۱
۱
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Naft Maysan
۲
۲
Al Shorta
inprogress
۱۸:۳۰
Lithuania
Cup
FK Transinvest
۲
۱
FK Zalgiris Vilnius
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Deportivo Moron Reserves
۰
۰
All Boys Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Leandro N. Alem Reserves
۰
۰
Victoriano Arenas Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۲
۱
Defensores de Belgrano Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Deportivo Liniers Reserves
۰
۲
Club Comunicaciones Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Lugano Reserves
۱
۷
Club Sportivo Barracas Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Defensores Unidos Reserves
۱
۰
CA San Miguel Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Atletico Camioneros Reserves
۰
۱
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Estudiantes BA Reserves
۰
۱
Nueva Chicago Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Villa San Carlos Reserves
۳
۱
CA Fenix Pilar Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۰
۴
Argentino Quilmes Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
UAI Urquiza Reserves
۵
۰
Deportivo Laferrere Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group A
Defensa y Justicia
۰
۱
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Medellin
۴
۰
Always Ready
Finished
۰۳:۳۰
Austria
Regionalliga West
SCR Altach II
۱
۲
SK Bischofshofen
Finished
۱۵:۳۰
Reichenau
۰
۰
VfB Hohenems
Finished
۱۵:۳۰
FC Wolfurt
۰
۷
SV Austria Salzburg
Finished
۱۷:۰۰
FC Pinzgau Saalfelden
۰
۴
SC Rothis
Finished
۱۷:۳۰
SPG Motz/Silz
۱
۰
FC Kufstein
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
JaPS II
۰
۰
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۹:۰۰
Lahden Reipas
۱
۰
Atlantis H II
inprogress
۱۹:۰۰
Croatia
Regional League
NK Tomislav Livana
۲
۰
NK Sloga Stitar
inprogress
۱۹:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Minsk
۰
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۱۹:۳۰
Malawi
Super League
Kamuzu Barracks
۲
۱
Karonga United
Finished
۱۶:۰۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
۴
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
۴
۰
Brusque U20
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Guatemala (W)
۴
۳
Chile (W)
Finished
۰۰:۳۰
Morocco (W)
-
-
DR Congo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
United States
WPSL Women
Oklahoma City FC (W)
۱
۰
FC Wichita (W)
Finished
۰۲:۰۰
FC Pride (W)
۵
۰
Dayton Dutch Lions (W)
Finished
۰۲:۳۰
United States
USL League One
Union Omaha
۰
۰
Central Valley Fuego
Finished
۰۳:۰۰
United States
USL League Two
Peoria City
۶
۰
Sueno FC
Finished
۰۴:۰۰
Boston Bolts
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۲:۳۰
Staten Island
۱
۱
Ironbound SC
Finished
۰۲:۳۰
Brooke House FC
۱
۱
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
Toledo Villa FC
۱
۰
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Oly Town FC
۰
۴
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Wake FC
۲
۲
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
Northern Virginia FC
۰
۱
Lionsbridge FC
Finished
۰۳:۰۰
Weston FC
۰
۱
Miami AC
Finished
۰۲:۰۰
United Pdx
۱
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Charlotte Independence 2
۰
۱
South Carolina United FC
Finished
۰۳:۰۰
Tampa Bay United SC
۰
۲
Sarasota Paradise
Finished
۰۱:۳۰
Chicago City SC
۳
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Manhattan SC
۰
۰
Westchester Flames
Interrupted
۰۳:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۱
۳
RKC Soccer Club
Finished
۰۳:۳۰
Real Central New Jersey
۰
۳
Ocean City Nor'easters
Finished
۰۲:۳۰
Nona FC
۵
۰
Brevard Fire SC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence 2
۰
۱
SC United Bantams
Finished
۰۳:۰۰
Midwest United
۲
۱
Kalamazoo FC
Finished
۰۳:۰۰
Twin City Toucans
۰
۳
Corpus Christi
Finished
۰۴:۰۰
Academica SC
۱
۲
Davis Legacy
Finished
۰۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Horsens fS
-
-
Kjellerup IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Vorup
-
-
Aarhus Fremad II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Maranhense
Sampaio Correa-MA
۱
۰
Maranhao MA
Finished
۰۲:۰۰
Austria
2. Landesliga
DSG Ferlach
۲
۷
St Michael/Lav
Finished
۱۲:۳۰
DSG Sele Zell
۲
۳
SV Feldkirchen
Finished
۱۶:۳۰
Launsdorf
۲
۱
SK St.Andra/Lav
inprogress
۱۸:۳۰
Annabichler SV
۱
۰
SC St. Stefan
Finished
۱۵:۳۰
SK Maria Saal
۲
۱
St. Michael Bleiburg
Finished
۱۲:۰۰
SV Ludmannsdorf
۶
۰
GSC Liebenfels
inprogress
۱۸:۳۰
ASKO Mittlern
۰
۰
SGA Sirnitz
inprogress
۲۰:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Wasl Dubai U21
۱
۱
Al Ain U21
Finished
۱۷:۴۵
Hatta Dubai U21
۳
۴
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۴۵
World
Friendly International Matches U23 Women
Denmark U23 (W)
۲
۱
Scotland U23 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
۲
۱
Capixaba Sport Club ES
Finished
۰۱:۳۰
Myanmar
National League Women
YREO (W)
۰
۳
Yangon United (W)
Finished
۱۳:۰۰
Myawadi (W)
۰
۳
Ispe FC (W)
Finished
۱۲:۴۵
Ireland
Munster Senior League
College Corinthians FC
-
-
Bandon AFC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Montenegro
Montenegro Cup
FK Buducnost Podgorica
-
-
FK Jezero Plav
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Kazakhstan
1. Division
FK Kyran
۰
۳
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۴:۳۰
Kairat Zhastar
۵
۱
Yassy Turkistan
Finished
۱۴:۳۰
SD Family
۱
۲
FC Altai Oskemen
Finished
۱۶:۳۰
FK Ekibastuz
۲
۱
Zhetisay
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
U21 League
FC Twente/Heracles Academie U21
۱
۰
PEC Zwolle U21
inprogress
۱۸:۴۵
Estonia
Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۲
۰
Tallinna JK Legion
inprogress
۱۹:۳۰
Tartu Kalev
۰
۲
Johvi FC Phoenix
inprogress
۱۹:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۱
Nomme Kalju II
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۱
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۳:۱۵
Poland
Youth League
Sandecja Nowy Sacz U19
۴
۲
Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۳۰
Algeria
Ligue 1
USM Alger
۰
۱
ES Ben Aknoun
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Starogard Gdanski
۱
۲
KS Unia Solec Kujawski
inprogress
۱۸:۳۰
Pogon Szczecin II
۱
۲
Flota Swinoujscie
inprogress
۱۸:۳۰
Cartusia Kartuzy
۱
۲
Unia Swarzedz
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kolmonen
Atlantis FC
۱
۰
SaPa
inprogress
۱۹:۴۵
Toolon Taisto
-
-
FC Kontu
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۰
Purha
۱
۱
Peka
inprogress
۱۹:۰۰
HerTo
۰
۱
FC Finnkurd
inprogress
۱۹:۵۰
Argentina
Copa Argentina
Independiente Rivadavia
-
-
Banfield
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ecuador
Serie B
Leones Del Norte
۰
۰
Guayaquil City
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Reserve League
Danubio Reserves
۰
۵
Montevideo City Torque Reserve
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Serie C
Sao Jose EC
۱
۳
Volta Redonda
Finished
۰۴:۰۰
Ypiranga RS
-
-
Figueirense FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group D
Fortaleza CE
۲
۱
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۳۰
Boca Juniors
۴
۰
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
Poland
1. Division
Motor Lublin
۰
۰
Gornik Leczna
inprogress
۱۹:۰۰
Arka Gdynia
-
-
OKS Odra Opole
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Norway
NM Cup Women
Hoenefoss (W)
۱
۰
Odds Ballklubb (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
NM Cup U19
Vindbjart FK U19
۰
۱
IK Start U19
inprogress
۱۹:۳۰
Stabaek U19
۰
۰
Ullern U19
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Ykkonen
JJK Jyvaskyla
۲
۱
OLS
inprogress
۱۹:۳۰
KuPS Akatemia
۵
۱
FC Vaajakoski
inprogress
۱۸:۳۰
Serbia
Super Liga Promotion/Relegation Playoffs
FK Indjija
۰
۲
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۱۹:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Valur Reykjavik
-
-
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Madla
۰
۰
IL Brodd
inprogress
۲۰:۰۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Radnik Bijeljina
۰
۰
Rudar Prijedor
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Burkina Faso
Premier League
AS Sonabel Ouagadougou
۰
۰
Royal FC
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Relegation Round
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۰
FK MAS Taborsko
inprogress
۱۹:۳۰
Vyskov
۰
۰
MFK Karvina
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
Regional League
Milan Milanowek
۰
۰
Radomiak Radom II
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
1. Lig
Sakaryaspor
-
-
Bodrumspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Juventus Managua FC
۰
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۲:۳۰
Italy
Serie B
Cremonese
-
-
SSC Venezia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Faroe Islands
1. Deild
B36 Torshavn II
-
-
Vikingur Gota II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fram Reykjavik (W)
-
-
HK Kopavogur (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Ethiopia
Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۴
۰
Kedus Giorgis (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Santa Cruz
-
-
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
-
-
Fluminense RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Israel
State Cup
Maccabi Petach Tikva
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
-
-
Vastra Frolunda IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Canada
Championship
Pacific FC
۲
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Bhutan
Premier League
Daga United FC
۲
۷
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
Colombia
Copa Colombia
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Independiente Santa Fe
Abandoned
۰۴:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Global Soccer Pathways
۲
۳
Naples United FC
Finished
۰۳:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Furia FC (VII)
-
-
Stallions (VII)
Finished
۰۱:۳۰
Olimpo United (VII)
-
-
Medallo City (VII)
Finished
۰۲:۳۰
Deptostra FC (VII)
-
-
PIO FC (VII)
Finished
۰۰:۳۰
United States
USL Women
Racing Louisville FC II (W)
۱
۱
Lexington SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Asheville City SC (W)
۴
۰
Athens United (W)
Finished
۰۳:۰۰
Thailand
University League
Kasetsart University
۱
۱
Bangkok University
Finished
۱۰:۳۰
Rattana Bundit University
۱
۰
Rajapruek University
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
Rodina Moscow II
۰
۰
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
FC Chelyabinsk
۱
۲
FC Krasnodar II
Finished
۱۷:۰۰
Veles Moscow
۱
۱
Novosibirsk FK
inprogress
۱۸:۳۰
Murom
۳
۳
FC Chayka
inprogress
۱۸:۳۰
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۳
۲
Kipanga FC
Finished
۱۶:۴۵
Algeria
Youth League
ES Setif U21
۰
۰
US Souf U21
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga IV
CS Unirea Sannicolau Mare
۱
۰
CS Gloria Mosnita Noua
inprogress
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید